Fox TV - Benden Söylemesi - 14 Nisan 2019

Mahruti Bakış kanalı Fox TV'de yayınlanan Merve Yıldırım'in sunduğu Benden Söylemesi programının Hande Kazanova ve Meliha Okur'in konuk olduğu Moda, Astroloji, Burçlar, Hava Durumu ve Çalışanlar'in konuşulduğu 14 Nisan 2019 tarihli yayını.

Meliha Okur

Meliha Okur

Ekonomist, Gazeteci Yazar, 1951, Ankara doğumlu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Çocukluk yılları Zonguldak Karadeniz Ereğli’de geçmiştir. Karadeniz Ereğli Lisesi’nin ardından İstanbul Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Ticari İlimler Akademisi Gazetecilik Halkla İlişkiler Yüksek Okulundan mezun olmuştur. Mesleki yaşantısına Gökkuşağı isimli siyasi dergide ekonomi haberciliği ile adım atmıştır. Borsa kurulduğu dönemde Para Dergisi’ni çıkartan ekibin içerisinde yer almıştır. Uzun sure Doğan Grubu’nda çalışmış, Milliyet Gazetesi köşe yazarlığı yapmıştır. CNN Türk’ün kurulma aşamasında yer alan 10 kişilik ekibin içerisinde olan Meliha Okur CNN Türk ekonomi servisi sunucusu olarak program yapmıştır. Sabah, Habertürk, Akşam, Atv, NTV ve Yaban Tv gibi kanallarda çalışmış en son Fox Haberde ekonomi servisinin başına geçmiştir. Sabah gazetesinde ekonomi üzerine yazılar yazmıştır. Fox Tv’de Merve Mina Yıldırım ile Benden Söylemesi isimli programın sürekli konuğu olan Meliha Okur, ekonomi yorumları ile mesleğine devam etmektedir. Türkiye'nin en deneyimli ekonomi gazetecilerinden olan Meliha Okur yazılı ve görsel basında ekonomi alanında pek çok çalışmaya imza atmıştır.. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 59 kanalda yayınlanan 1086 programda, 570 ekran yüzü ile 6904 konuğuyla 12486 konunun konuşulduğu 22535 yayın ile hizmetinizde..!

Son Benden Söylemesi Yayınları

Son Fox TV Yayınları