Fox TV - Çalar Saat - 6 Mayıs 2019

Mahruti Bakış kanalı Fox TV'de yayınlanan İsmail Küçükkaya'in sunduğu Çalar Saat programının Tolga Şirin'in konuk olduğu Gazete Manşetleri, YSK ve Anayasa Hukuku'in konuşulduğu 6 Mayıs 2019 tarihli yayını.

Tolga Şirin

Tolga Şirin

Tolga Şirin, (d. 1984, İzmir) Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Anayasa Hukuku Anabilimdalı bünyesinde ders veren akademisyen [6] Doç. Dr. Tolga Şirin, anayasa hukuku ve insan hakları uzmanıdır. Anayasa Hukuku Araştırmaları Derneği'nin kurucu üyelerindendir.[1] Radikal[2] gazetesinde ve Güncel Hukuk dergisinde köşe yazıları yazmaktadır. Bolivya Anayasası: Hukuk Demokrasi ve Özerklik; Türkiye'de Anayasa Şikayeti (Bireysel Başvuru): İnsan Hakları Avrupa Mahkemesi ve Almanya Uygulamasıyla Mukayeseli Bir İnceleme; 30 Soruda Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü Özgürlüğü, Çevre İnsan Devlet: Anayasa Üzerine Güncel Yazılar, Bireysel Başvuru Hakkı, Karşılaştırmalı Anayasa Hukukunda Kanun Kavramı, Kişi Özgürlüğü ve Güvenliği Hakkı, Dünyada Çevresel Anayasalcılık isimli kitapların yazarıdır.[3] Karşılaştırmalı anayasa hukuku, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, anayasa yargısı, anayasa mahkemesine bireysel başvuru, nefret söylemi, toplanma özgürülüğü, kişi özgürlüğü, din özgürlüğü, milliyetçilik, çevre hakkı üzerine çalışmaktadır. 2006-2008 yılları arasında İstanbul Barosu İnsan Hakları Merkezi yürütme kurulu üyeliği yapmıştır. Londra Birkbeck[4] ve Köln Üniversitelerinde[5] misafir araştırmacı olarak çalışmıştır. Almanca ve İngilizce bilmektedir. 2010 yılı Kapani-Savcı İnsan Hakları Makale Yarışması'nın (Aybay Vakfı) birincisi ve TÜBİTAK Sosyal Bilimler programı bursiyeridir. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 62 kanalda yayınlanan 1101 programda, 571 ekran yüzü ile 7009 konuğuyla 12738 konunun konuşulduğu 23051 yayın ile hizmetinizde..!

Son Çalar Saat Yayınları

Son Fox TV Yayınları