Hakkında

Olaylara, mahruti bir bakış açısıyla yaklaşıp, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlere bir ortam hazırlamak için 2018 yılında yayına başlayan Mahruti Bakış, tüm görüşleri ortaya koyarak ziyaretçilerin kendi kanaatlerini oluşturmasını misyon edinmiştir.

Mahruti Bakış, bu hizmeti ile geleneksel medya platformlarının yerine, yakın bir gelecekte toplumun büyük çoğunluğunun haber alma merkezine oturacak yeni medyada önemli bir yer edinmeyi planlamaktadır.

Mahruti Bakış’da yayınlanan tüm içerikler, hiç bir şekilde sunucularımız da barındırılmayıp, ilgili yayıncı kuruluşun resmi video kanallarında yayınlanan videoların sayfalarımıza yerleştirilmesiyle oluşturulmaktadır.

Şu an için reaktif bir yayın formatı sunan sitemizde, ilerleyen zamanlarda proaktif bir yayına geçmeyi ve sosyal etkileşime daha fazla olanak sağlamayı planlamaktayız.

Bizi, sosyal medya hesaplarımızdan takip edip, takipçilerinize de önererek daha fazla kişinin olaylara mahruti bakış açısıyla yaklaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Her türlü görüş, öneri ve taleplerinizi aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize bildirmekten çekinmeyin.