Halk TV - Medya Mahallesi - 11 Ocak 2019

Mahruti Bakış kanalı Halk TV'de yayınlanan Ayşenur Arslan'in sunduğu Medya Mahallesi programının Murat Sabuncu'in konuk olduğu Gazetecilik, Kamu İhaleleri, Kaybetme Korkusu ve Başkanın Adamları'in konuşulduğu 11 Ocak 2019 tarihli yayını.

Murat Sabuncu

Murat Sabuncu

1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Murat Sabuncu, gazeteciliğe Milliyet gazetesinin ekonomi servisinde başladı. Daha sonra gazetenin Ekonomi Servisi Müdürü olan Sabuncu, bu görevinden sonra Tempo ve Fortuna Türkiye dergilerinde genel yayın yönetmenliği yaptı. Sabuncu, TMSF’ye devrinden önce SkyTurk kanalına günlük ve haftalık programlar hazırladı. Gazeteci Eylem Türk ile evli olan Sabuncu’nun Muratcan isminde bir çocuğu vardır. Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın koordinatörü iken, gazetenin Genel Yayın Yönetmenliği’nin yürüten Can Dündar’ın, OHAL sürdüğü müddetçe Türkiye’ye dönmeme kararı almasının ardından, bu görevi devraldı. 31 Ekim 2016’da Cumhuriyet gazetesine yapılan operasyon sonucu terör örgütleri adına suç işlediği gerekçesiyle gözaltına alınan Sabuncu, 5 Kasım 2016’da sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 60 kanalda yayınlanan 1057 programda, 565 ekran yüzü ile 6677 konuğuyla 11851 konunun konuşulduğu 21488 yayın ile hizmetinizde..!

Son Medya Mahallesi Yayınları

Son Halk TV Yayınları