Halk TV - Zamanın Ruhu - 15 Eylül 2019

Mahruti Bakış kanalı Halk TV'de yayınlanan Cüneyt Akman'in sunduğu Zamanın Ruhu programının Kemal Özkiraz, Önay Alpago, Murat Aksoy ve Veysel Ulusoy'in konuk olduğu Ekonomi, Son Anketler, Uğur Dündar, Faiz, Döviz, Yandaş Gazeteciler, Milli Eğitim, İyi Parti, Yeni Partiler, Erken Seçim ve AKP'in konuşulduğu 15 Eylül 2019 tarihli yayını.

Veysel Ulusoy

Veysel Ulusoy

İstanbul Universitesi, İktisat Fakultesi, Ekonometri Bolumu’nde bitirdikten sonra Milli Eğitim Bakanlığı yurtdışı bursu ile lisan eğitimini ODTU’de yapıp, yuksek lisans ve doktora eğitimi icin Amerika Birleşik devletlerine gitti. American Language Academy’den (Philadelphia) mezun olan Ulusoy, yuksek lisans eğitimi icin Boston’da bulunan Northeastern Universitesi’nde başlamış ve sonrasında Syracuse Universitesi’nde tamamlamıştır. Aynı Universitede doktora eğitimini de tamamlayan Ulusoy, 1997 yılında Galatasaray Universitesi’nde oğretim uyeliğine başlamıştır. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 64 kanalda yayınlanan 1111 programda, 572 ekran yüzü ile 7068 konuğuyla 12912 konunun konuşulduğu 23344 yayın ile hizmetinizde..!

Son Zamanın Ruhu Yayınları

Son Halk TV Yayınları