Medyascope TV - Açık Oturum - 11 Temmuz 2019

Mahruti Bakış kanalı Medyascope TV'de yayınlanan Edgar Şar'in sunduğu Açık Oturum programının Murat Sarı, Murat Sabuncu ve Zafer Yörük'in konuk olduğu Yeni Parti, Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül ve Babacan-Davutoğlu-Gül'in konuşulduğu 11 Temmuz 2019 tarihli yayını.

Murat Sabuncu

Murat Sabuncu

1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Murat Sabuncu, gazeteciliğe Milliyet gazetesinin ekonomi servisinde başladı. Daha sonra gazetenin Ekonomi Servisi Müdürü olan Sabuncu, bu görevinden sonra Tempo ve Fortuna Türkiye dergilerinde genel yayın yönetmenliği yaptı. Sabuncu, TMSF’ye devrinden önce SkyTurk kanalına günlük ve haftalık programlar hazırladı. Gazeteci Eylem Türk ile evli olan Sabuncu’nun Muratcan isminde bir çocuğu vardır. Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın koordinatörü iken, gazetenin Genel Yayın Yönetmenliği’nin yürüten Can Dündar’ın, OHAL sürdüğü müddetçe Türkiye’ye dönmeme kararı almasının ardından, bu görevi devraldı. 31 Ekim 2016’da Cumhuriyet gazetesine yapılan operasyon sonucu terör örgütleri adına suç işlediği gerekçesiyle gözaltına alınan Sabuncu, 5 Kasım 2016’da sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 59 kanalda yayınlanan 1082 programda, 570 ekran yüzü ile 6856 konuğuyla 12395 konunun konuşulduğu 22329 yayın ile hizmetinizde..!

Son Açık Oturum Yayınları

Son Medyascope TV Yayınları