Sesli Gazete - Star Gazetesi - 16 Temmuz 2019

Mahruti Bakış kanalı Sesli Gazete'de yayınlanan Star Gazetesi programının Ahmet Kekeç'in konuk olduğu FETÖ, Manevi Evlat, 15 Temmuz ve Darbe Gecesi'in konuşulduğu 16 Temmuz 2019 tarihli yayını.

Star Gazetesi

Star Gazetesi

Star, Türkiye'de yayınlanan günlük, ulusal gazetedir. Sloganı "Milli İradenin Sesi"dir. 2004 yılında TMSF'ye devredilen gazete, Ethem Sancak tarafından satın alınmıştır. Cem Uzan'ın kurduğu ve sahibi olduğu Ulusal Basın Gazetecilik Matbaacılık ve Yayıncılık Sanayi A.Ş. bünyesinde İstanbul'da hazırlanıp tüm Türkiye'de yayımlanmaya başlandı. İlk genel yayın yönetmeni Fatih Çekirge'dir. Daha sonra ileriki yıllarda Can Ataklı tarafından da yönetilmiştir.İlk kurulduğunda Star TV ve Uzan Grubu'nun yazılı medya organıdı. Cem Uzan'ın Genç Parti'yle siyasete atılmasından sonra, Genç Parti'nin yayın organı olarak kullanılmaya başlandı. 2004 itibarıyla Star gazetesine de, tüm Uzan grubu kuruluşlarına olduğu gibi TMSF tarafından el konuldu. Kıbrıslı Türk iş adamı Ali Özmen Safa tarafından 5 milyon 150 bin dolara satın alındı ve Daha sonra Ali Özmen Safa, Star Medya Grubu A.Ş.'de bulunun hisselerinin büyük bir bölümünü Ethem Sancak'a sattı. 5 Haziran 2009'da logosunda küçük bir değişim yapılmıştır. 2007 başında yayına başlayan haber televizyonu Kanal 24, Star gazetesi ile aynı gruba aittir. 9 Eylül 2015'te logosunu değiştirmiştir ve "Yeni Türkiye'nin Gazetesi" sloganını bırakıp "Milli İradenin Sesi" sloganını kullanmaya başlamıştır.[2] Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 62 kanalda yayınlanan 1101 programda, 571 ekran yüzü ile 7009 konuğuyla 12738 konunun konuşulduğu 23051 yayın ile hizmetinizde..!

Son Star Gazetesi Yayınları

Son Sesli Gazete Yayınları