TRT Haber - TRT Haber Özel - 19 Haziran 2019

Mahruti Bakış kanalı TRT Haber'de yayınlanan Fatih Er ve Şebnem Bursalı'in sunduğu TRT Haber Seçim Özel programının Ekrem İmamoğlu'in konuk olduğu 23 Haziran Seçimi, TV Tartışması, İBB, Her Şey Çok Güzel Olacak ve Millet İttifakı'in konuşulduğu 19 Haziran 2019 tarihli yayını.

Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu

1970 yılında Trabzon'un Akçaabat ilçesi Cevizli köyünde dünyaya geldi. Trabzon Lisesi’nde aldığı eğitimin ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olarak yine İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında Yüksek Lisans eğitimi aldı. 1992 yılında inşaat ve taahhüt işleri yapan aile şirketinde iş hayatına başladı. Bu şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Okul yıllarında amatör olarak futbol oynadı. Trabzonspor Futbol Kulübü, Trabzonspor Basketbol Kulübü ve Beylikdüzüspor Kulübü’nde yöneticilik yaptı. 2009’da CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı oldu. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Beylikdüzü Belediye Başkanı seçildi. Beylikdüzü’nün sosyal ve kültürel hayatında etkin rol oynayan İmamoğlu, birçok sivil toplum kuruluşuna üyedir. Evli ve 3 çocuk babası olan İmamoğlu, 1991’den bu yana Beylikdüzü’nde yaşıyor. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 59 kanalda yayınlanan 1082 programda, 570 ekran yüzü ile 6856 konuğuyla 12395 konunun konuşulduğu 22332 yayın ile hizmetinizde..!

Son TRT Haber Özel Yayınları

Son TRT Haber Yayınları