Ülke TV - Meksika Sınırı - 4 Ocak 2019

Mahruti Bakış kanalı Ülke TV'de yayınlanan Furkan Çalışkan'in sunduğu Meksika Sınırı programının Selahattin Yusuf ve Ahmet Murat'in konuk olduğu Mutluluk ve Maneviyat'in konuşulduğu 4 Ocak 2019 tarihli yayını.

Furkan Çalışkan

Furkan Çalışkan

1983 yılında dünyaya gelen Furkan Çalışkan aslen Ankara doğumludur. İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Günümüzde yine aynı üniversite bünyesinde doktora çalışmalarını sürdürmektedir. İtibar Dergisi Yazı İşleri Müdürü olarak çalışmalarını sürdüren Furkan Çalışkan, ayrıca Cins Dergi ve Ülke Tv ekranlarında da yine çalışma hayatını sürdürmektedir. Günümüze kadar şiirleri ve yazıları İtibar Dergisinin yanı sıra, Dergah, Kırklar ve Derkenar isimli dergilerde yayınlanmıştır. Ayrıca aylık Edebiyat ve Fikriyat dergisi İtibar ile birlikte kulturgundemi isimli web sitesinin Yazı işleri müdürlüğü, Cins Dergisinin ise Yayın Koordinatörlüğünü üstlenmektedir. 2009 yılında ilk kitabı Kabahatlar Kanunu ‘nu okur severler ile buluşturmuş ardından 2013 yılında Savunma Sanatları isimli kitabı ile Uzakların Saldırısı ve Türkiye Saati adlı kitapların altına imzasını atmıştır. Usta yazar evlidir ve bir oğlu vardır. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 59 kanalda yayınlanan 1083 programda, 570 ekran yüzü ile 6868 konuğuyla 12476 konunun konuşulduğu 22500 yayın ile hizmetinizde..!

Son Meksika Sınırı Yayınları

Son Ülke TV Yayınları