Ulusal Kanal - Televizyon Gazetesi - 7 Mayıs 2019

Mahruti Bakış kanalı Ulusal Kanal'de yayınlanan Halil Nebiler'in sunduğu Televizyon Gazetesi programının Ferit İlsever ve Murat Sarı'in konuk olduğu 23 Haziran, İstanbul Seçimleri, YSK, Seçim İptali, Seçim Tekrarı ve Gazete Manşetleri'in konuşulduğu 7 Mayıs 2019 tarihli yayını.

Ferit İlsever

Ferit İlsever

1946 İstanbul doğumlu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nden (İTÜ) Makine Mühendisi olarak mezun oldu. Kısa bir süre Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nde çalıştı. İstanbul Teknik Üniversitesi’ndeki öğrencilik yıllarında bilimsel sosyalizmi benimsedi. Fikir Kulüpleri Federasyonu (FKF) üyesi, bu kulüpler ad değiştirdikten sonra da Dev-Genç üyesi. Aynı zamanda Türkiye İşçi Partisi’nin (TİP) Üsküdar ilçe örgütü üyesiydi. 1965-69 yıllarında İTÜ’deki öğrenci hareketinin önderlerindendi. Sosyalist hareketteki bölünme sırasında Milli Demokratik Devrim (MDD) saflarında yer aldı. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 62 kanalda yayınlanan 1101 programda, 571 ekran yüzü ile 7009 konuğuyla 12738 konunun konuşulduğu 23051 yayın ile hizmetinizde..!

Son Televizyon Gazetesi Yayınları

Son Ulusal Kanal Yayınları