Yeni Medya - İlave TV - 11 Haziran 2019

Mahruti Bakış kanalı Vlog'de yayınlanan Arif Kocabıyık'in sunduğu İlave TV programının Tuncay Akça'in konuk olduğu Bakırköy, Sanat, Siyaset, 23 Haziran, İstanbul Seçimi, Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'in konuşulduğu 11 Haziran 2019 tarihli yayını.

Yeni Medya

Yeni Medya

Yeni medya (yeni ortamlar, yeni araçlar, yeni mecralar), bilgisayarların işlem gücü olmadan oluşturulamayacak veya kullanılamayacak olan ortamlara denir. Genellikle dijital olup kullanıcısına veya hedef kitlesine etkileşim olanağı sağlar. Yeni medyaya örnek olarak internet, web siteleri, video oyunları, CD-ROM ve DVD'ler sayılabilir. Dijital etkileşimi etkin kılan teknoloji ile birleştirilmedilerse, yeni medya televizyon programlarını, dergileri, kitapları ya da kâğıt üzerine yayınları içermez. Örnekler: Vikipedi, çevrimiçi ansiklopedi, internet ortamındaki dijital belgeler, görüntü ve videolar, web bağlantıları ve bir editor topluluğunun yaratıcı katkısı, kullanıcıların etkileşimli geri bildirimleri ya da bağışcı grubunun yardımlarının bir araya geldiği yerler. Facebook da çoğu kullanıcının aynı zamanda katılımcı olarak yer aldığı sosyal medya örneğidir. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 63 kanalda yayınlanan 1105 programda, 571 ekran yüzü ile 7055 konuğuyla 12861 konunun konuşulduğu 23283 yayın ile hizmetinizde..!

Son İlave TV Yayınları

Son Yeni Medya Yayınları