Yirmidört TV - Bu Ülke - 27 Nisan 2019

Mahruti Bakış kanalı Yirmidört TV'de yayınlanan Belkıs Kılıçkaya'in sunduğu Bu Ülke programının Bünyamün Bezci'in konuk olduğu Avrupa ve Aşırı Sağ'in konuşulduğu 27 Nisan 2019 tarihli yayını.

Bünyamin Bezci

Bünyamin Bezci

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 1992’de mezun oldu. Bremen Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde dil öğrenimi ve yüksek lisans eğitimi için bulundu. Sakarya Üniversitesinde “AB’in Yerel Yönetimlere Yaklaşımı” adlı tezini 1999’da savundu. Muğla Üniversitesi’nde araştırma görevlisiyken Uludağ Üniversitesi’nde “Carl Schmitt’in Politik Felsefesi Açısından Modern Türkiye’de Güçlü Devlet Kavramı” adlı doktora tezini 2004’de bitirdi. Sakarya Üniversitesi Diaspora Araştırmaları Merkezini kurdu ve şu an merkez müdürü olarak görev yapmaktadır. Politik sistemler, devlet felsefesi, siyasal partiler üzerine çalışmaları bulunmaktadır. Daha Fazla »
Olaylara mahruti bir bakış açısı ile yaklaşarak, herkesi dinledikten sonra kanaat oluşturmak isteyenlerin kanalı Mahruti Bakış; 63 kanalda yayınlanan 1105 programda, 571 ekran yüzü ile 7055 konuğuyla 12861 konunun konuşulduğu 23283 yayın ile hizmetinizde..!

Son Bu Ülke Yayınları

Son Yirmidört TV Yayınları